• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів

Торги не відбулися

480 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 402.50 UAH
Номер: 8fb51a83ca4f404281cee30361add961
Внутрішній номер закупівлі: 14244846
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-22-000536-c   
Замовник: Головне управління ДПС у Київській області
Контактна особа: Приходько Микола Юрійович +380442003753 kyivobl.infrastruktura@tax.gov.ua https://kyivobl.tax.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 480 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 402.50 UAH
Період уточнення: 22.02.2022 10:13 - 28.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2022 10:13 - 10.03.2022 00:00
Аукціон: з 10.03.2022 11:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, 5А На карті