• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів

Оголошено тендер

480 500.00 UAH
Номер: a540d136d6034e4d935114c22d933fe7
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-16-001625-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Головне управління ДПС у Київській області
Замовник: Головне управління ДПС у Київській області
Очікувана вартість: 480 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.02.2022 13:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума480 500.00 UAH