• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця курячі с1)

Торги не відбулися

216 720.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 083.60 UAH
Номер: b2150b4de87c48b6a581f299f8afe048
Внутрішній номер закупівлі: 14234136
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-21-012271-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна клінічна інфекційна лікарня"
Контактна особа: Галушко Андрій Володимирович +380572973184 okil-96@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 216 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 083.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 6 500.00 UAH
Період уточнення: 21.02.2022 15:37 - 27.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2022 15:37 - 09.03.2022 00:00
Аукціон: з 09.03.2022 11:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі с1
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 50400 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 61096, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Героїв Сталінграда,160 На карті