• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця курячі с1)

Оголошено тендер

216 720.00 UAH
Номер: e191fcebdbc8411da314b7fafa3195d3
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-21-004096-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна клінічна інфекційна лікарня"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна клінічна інфекційна лікарня"
Очікувана вартість: 216 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця курячі с1)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.02.2022 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума216 720.00 UAH