• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуга з організації та проведення заходу «Генератор успіху»

Торги не відбулися

96 030.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 960.30 UAH
Номер: 113f17fbf1594e17a43cc7310242b963
Внутрішній номер закупівлі: 14230457
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-21-009311-b   
Замовник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Контактна особа: Чернишенко Марина Сергіївна 380577252074 37657650@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 96 030.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 960.30 UAH
Період уточнення: 21.02.2022 14:15 - 28.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2022 14:15 - 10.03.2022 00:00
Аукціон: з 10.03.2022 12:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації та проведення заходу «Генератор успіху»
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.04.2022
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плиткова, 1; майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 9 поверх. На карті