• Відкриті торги
  • КЕП

Послуга з організації та проведення заходу «Генератор успіху»

Оголошено тендер

96 030.00 UAH
Номер: de929c243177406c8cf3cd6eb92f6014
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-21-003441-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Замовник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Очікувана вартість: 96 030.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з організації та проведення заходу «Генератор успіху»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 21.02.2022 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума96 030.00 UAH