-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Продукти нафто перероблення (рідкі) на потреби підприємства)»
Тендер Prozorro UA-2022-02-21-004352-b
Торги не відбулися
908 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 27 243.60 UAH
мін. крок: 3% або 27 243.60 UAH
Номер:
9602edf72682451c9cb9e5501bc8dc1d
Внутрішній номер закупівлі:
14223384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-21-004352-b
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтович Вікторія Анатоліївна 380444636730 tendersgf@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
908 120.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
27 243.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2022 11:17 - 27.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2022 11:17 - 09.03.2022 18:00
Аукціон:
з 10.03.2022 13:22
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписЗамовник здійснює оплату Товару протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з моменту пред’явлення Постачальником рахунка-фактури (далі – рахунок) та видаткової накладної на Товар.
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Продукти нафто перероблення (рідкі) на потреби підприємства)»
Кількість
24880 літр
Період постачання
до 31.12.2022