• Відкриті торги
  • КЕП

«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Продукти нафто перероблення (рідкі) на потреби підприємства)»

Оголошено тендер

908 120.00 UAH
Номер: 71a52d672e4e4f1187556c62c85a6bbf
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-21-001502-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
Замовник: Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
Очікувана вартість: 908 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Продукти нафто перероблення (рідкі) на потреби підприємства)»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 21.02.2022 11:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
09132000-3 Бензин
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 24880 літр
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума908 120.00 UAH