-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Тендер Prozorro UA-2022-02-18-015092-b
Насіння гібриду соняшника у кількості 127 п.о. повинне бути оброблено препаратом Maxim XL+Pincho (або еквівалентом).
Торги не відбулися
583 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 919.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 919.50 UAH
Номер:
5f8246e816eb4031953e698d9334a279
Внутрішній номер закупівлі:
14214899
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-18-015092-b
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Володимирівна Парфьонова +380956333217 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
583 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 919.50 UAH
Період уточнення:
18.02.2022 18:58 - 24.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2022 18:58 - 06.03.2022 00:00
Аукціон:
з 09.03.2022 14:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за отриманий Товар Замовником здійснюються в національній валюті України – гривнях, в безготівковій формі, шляхом перерахування Замовником коштів на поточний рахунок Постачальника, після отримання товару на підставі видаткових накладних та згідно наданого рахунку на оплату товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
насіння гібриду соняшника ЕС Бостон СУ (або еквівалент)
Кількість
65 одиниця
Період постачання
до 15.04.2022
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Відродження, 51/1
На карті
насіння гібриду соняшника ЕС Ароматік СУ (або еквівалент)
Кількість
62 одиниця
Період постачання
до 15.04.2022
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Відродження, 51/1
На карті