• Відкриті торги
  • КЕП

03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)

Оголошено тендер

583 900.00 UAH
Номер: c20983e7e2ee4554a04b2bc7030166a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-18-011993-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: "ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
Замовник: "ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
Очікувана вартість: 583 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.02.2022 18:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
насіння гібриду соняшника ЕС Бостон СУ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Кількість 65 одиниця
Період постачання (не задано)
насіння гібриду соняшника ЕС Ароматік СУ (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Кількість 62 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума583 900.00 UAH