-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації заходів
Тендер Prozorro UA-2022-02-18-002081-a
Торги не відбулися
2 505 358.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 053.59 UAH
мін. крок: 1% або 25 053.59 UAH
Номер:
2705bf3c929347e3bbc3d9d29d4656dd
Внутрішній номер закупівлі:
14209059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-18-002081-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігнатенко Аліна Вікторівна +380676175176 info@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 505 358.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 053.59 UAH
Період уточнення:
18.02.2022 14:39 - 24.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2022 14:39 - 06.03.2022 15:00
Аукціон:
з 09.03.2022 11:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані Послуги проводяться на підставі Акту приймання-передачі послуг шляхом відстрочки платежу до 10 (десяти) банківських днів з дати підписання Акту по кожному окремому заходу відповідно до поданої Заявки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації заходів
Кількість
17 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
04112, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Дорогожицька, 3, корпус В8, офіс 103
На карті