• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з організації заходів

Оголошено тендер

2 505 358.80 UAH
Номер: 125e1788c64e4a64bdbb04b5f16d07f7
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-18-002005-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Фонд розвитку інновацій
Замовник: Фонд розвитку інновацій
Очікувана вартість: 2 505 358.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації заходів
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування: 18.02.2022 14:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації заходів
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 17 послуга
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 505 358.80 UAH