-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розміщення рекламної відеопродукції про місто в YouTube
Тендер Prozorro UA-2022-02-18-001819-a
Торги не відбулися
153 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 765.50 UAH
Номер:
93716987a3af4ab4816783451dc083bc
Внутрішній номер закупівлі:
14207040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-18-001819-a
Замовник:
Виконавчий комітет Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02140805
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, пл. Єдності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Воровська Лілія Анатоліївна +380615336312 tenderbrd@bmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
153 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
765.50 UAH
Період уточнення:
18.02.2022 13:56 - 25.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2022 13:56 - 07.03.2022 08:00
Аукціон:
з 09.03.2022 15:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення рекламної відеопродукції про місто в YouTube
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2022