-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розміщення рекламної відеопродукції про місто в YouTube
Оголошено тендер
153 100.00
UAH
Номер:
772af1c1e5514767a9bf2cceb02616eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-18-004774-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02140805
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, пл. Єдності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02140805
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, пл. Єдності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
153 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розміщення рекламної відеопродукції про місто в YouTube
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.02.2022 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума153 100.00 UAH