-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга з організації та проведення тренінгів «Здорова громада»
Тендер Prozorro UA-2022-02-17-015163-b
Торги не відбулися
87 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 878.00 UAH
мін. крок: 1% або 878.00 UAH
Номер:
7282397db25943c2ac52bf1987a12c25
Внутрішній номер закупівлі:
14190520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-17-015163-b
Замовник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, Сумська, 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чернишенко Марина Сергіївна 380577252074 37657650@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
87 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
878.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2022 16:46 - 23.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2022 16:46 - 05.03.2022 00:00
Аукціон:
з 09.03.2022 11:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться Замовником за фактом надання послуг на підставі підписаного акту наданих послуг, шляхом післяоплати у розмірі 100% кількості наданих послуг в гривнях, в межах надходження бюджетних асигнувань на казначейський рахунок Замовника протягом 90 календарних днів з дати отримання послуг на розрахунковий рахунок Виконавця вказаний в розділі ХІ цього договору «Місцезнаходження та банківські реквізити Сторін». Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації та проведення тренінгів «Здорова громада»
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.04.2022 - 30.11.2022
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плиткова, 1; майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 9 поверх
На карті