-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуга з організації та проведення тренінгів «Здорова громада»
Оголошено тендер
87 800.00
UAH
Номер:
48494ab67cce4d59b1779efade39da2b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-17-006136-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, Сумська, 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, Сумська, 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
87 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з організації та проведення тренінгів «Здорова громада»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
17.02.2022 16:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума87 800.00 UAH