-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Створення сучасної системи безпеки, проектування, придбання, монтаж, налагодження , введення в експлуатацію комплексу системи відео спостереження, для забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у Київській області
Тендер Prozorro UA-2017-10-06-001355-c
Створення сучасної системи безпеки, проектування, придбання, монтаж, налагодження , введення в експлуатацію комплексу системи відео спостереження, для забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у Київській області
Завершена
7 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 500.00 UAH
Номер:
e093fe56f35f4b03bb0162ed5bcc5e57
Внутрішній номер закупівлі:
1419025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-06-001355-c
Замовник:
Управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452177
-
Додаткова контактна особа:
Петренко Оксана Ярославівна 380442855643 audit.koda@gmail.com
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петренко Оксана Ярославівна 380442855643 audit.koda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32323500-8 Системи відеоспостереженняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
39 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
237 000.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2017 15:46 - 27.10.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2017 15:46 - 06.11.2017 11:00
Період прекваліфікації:
06.11.2017 11:01 - 16.11.2017 00:00
Аукціон:
16.11.2017 14:40 - 16.11.2017 15:07
Період кваліфікації:
16.11.2017 15:07 - 17.11.2017 11:45
Період завантаження договору:
16.11.2017 15:07 - 06.12.2017 15:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Створення сучасної системи безпеки, проектування, придбання, монтаж, налагодження , введення в експлуатацію комплексу системи відео спостереження, для забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у Київській області
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 27.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСНОВИ БЕЗПЕКИ"
Оскарження: 16.11.2017 15:07 - 28.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39147891
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСНОВИ БЕЗПЕКИ" +380503557043 saa@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03186, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, будинок 5 ЛІТ Б, офіс 01
Оскарження: 16.11.2017 15:07 - 28.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
7 899 974.48 UAH з ПДВ /
7 860 474.48 UAH з ПДВ
7 860 474.48 UAH з ПДВ
Документи
59
Скарги
0
ТОВ "РАДІО-ЛІНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37874968
-
Контактна особа:
Андрей Солошенко +380999333685 anry@radiolink.com.ua
-
Адреса:
61168, Україна, Харківська область, м. Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 319, квартира 394
Початкова пропозиція
7 899 480.00 UAH з ПДВ /
7 899 480.00 UAH з ПДВ
7 899 480.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
10.11.2017 16:39
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕЛЕКШУАЛ КОНСТРАКШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40226536
-
Контактна особа:
Ніколаєнко Юлія Валеріївна 380673708239, 380967823483,380445363483 info@intellectual.construction
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, бульвар Дружби Народів 40а
Початкова пропозиція
7 899 520.00 UAH з ПДВ /
7 899 520.00 UAH з ПДВ
7 899 520.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
10.11.2017 16:47
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
1e355f02382e4facaa009cf028df063f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-06-001355-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСНОВИ БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39147891
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСНОВИ БЕЗПЕКИ" +380503557043 saa@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03186, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, будинок 5 ЛІТ Б, офіс 01
Номер договору:
4
Сума договору:
7 860 474.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.12.2017 14:00
Статус:
Підписаний