• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Створення сучасної системи безпеки, проектування, придбання, монтаж, налагодження , введення в експлуатацію комплексу системи відео спостереження, для забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у Київській області

Відповідно до рішення Київської обласної ради від 22 червня 2017 року № 353-15-VII «Про затвердження обласної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Київській області «Безпечна Київщина» на 2017-2020 роки» у 2017 році проведена процедура відкритих торгів з публікацією англійської мови на закупівлю створення сучасної системи безпеки: придбання, монтаж та пусконалагодження, введення в експлуатацію комплексу відео спостереження, для забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у Київській області (код ДК 021:2015 - 32323500-8 Системи відео спостереження) (далі – Система відео спостереження). В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Виконавець зобов’язується створити комплексну Систему відеоспостереження на території Київської області та ввести її в експлуатацію, відповідно до «Специфікації комплексної системи відеоспостереження на території Київської області» (Додаток № 1 до Договору) та «Технічних вимог до створення комплексної системи відеоспостереження на території Київської області» (Додаток № 2 до Договору), що є його невід’ємними частинами, та передати її у власність Замовнику, а Замовник зобов'язується прийняти цю Систему відео спостереження) та сплатити суму, визначену пунктом 3.1. Договору. Обсяги закупівлі можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків. Строки створення, встановлення та передачі Замовнику Системи відеоспостереження за Договором зазначені у Календарному плані створення комплексної Системи відео спостереження на території Київської області (Додаток №3), що є невід’ємною частиною Договору.

7 860 474.48 UAH з ПДВ
Номер: 1e355f02382e4facaa009cf028df063f
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-06-001355-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСНОВИ БЕЗПЕКИ"
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис: Відповідно до рішення Київської обласної ради від 22 червня 2017 року № 353-15-VII «Про затвердження обласної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Київській області «Безпечна Київщина» на 2017-2020 роки» у 2017 році проведена процедура відкритих торгів з публікацією англійської мови на закупівлю створення сучасної системи безпеки: придбання, монтаж та пусконалагодження, введення в експлуатацію комплексу відео спостереження, для забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у Київській області (код ДК 021:2015 - 32323500-8 Системи відео спостереження) (далі – Система відео спостереження). В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Виконавець зобов’язується створити комплексну Систему відеоспостереження на території Київської області та ввести її в експлуатацію, відповідно до «Специфікації комплексної системи відеоспостереження на території Київської області» (Додаток № 1 до Договору) та «Технічних вимог до створення комплексної системи відеоспостереження на території Київської області» (Додаток № 2 до Договору), що є його невід’ємними частинами, та передати її у власність Замовнику, а Замовник зобов'язується прийняти цю Систему відео спостереження) та сплатити суму, визначену пунктом 3.1. Договору. Обсяги закупівлі можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків. Строки створення, встановлення та передачі Замовнику Системи відеоспостереження за Договором зазначені у Календарному плані створення комплексної Системи відео спостереження на території Київської області (Додаток №3), що є невід’ємною частиною Договору.
Номер договору: 4
Дата підписання: 07.12.2017 14:00
Період дії договору: 07.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 7 860 474.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 860 474.48 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Створення сучасної системи безпеки, проектування, придбання, монтаж, налагодження , введення в експлуатацію комплексу системи відео спостереження, для забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у Київській області
Код ДК 021:2015: 32323500-8 Системи відеоспостереження
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 27.12.2017
Місце постачання 01196, Україна, Київська область, Київ, Площа Лесі Українки На карті