-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 -33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код НК 024:2019: 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; НК 024:2019: 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний;31071 Клейова пластина остоми; 31071 Клейова пластина остоми; 31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування, нестерильний; 58924 Сечоприймач ношений ножний із зливним краном, нестерильний; 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний; 37685 Виріб, що використовується для сечоприймача; 31068 Мішок уростомний однокомпонентний; 34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування, нестерильний; 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний;31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 58923 Сечоприймач ножний переносний із зливним краном, стерильний; 31981 Уретральний катетер, коуд ; 31981 Уретральний катетер, коуд )
Тендер Prozorro UA-2022-02-17-001409-c
Торги не відбулися
887 263.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 436.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 436.32 UAH
Номер:
e1d899e940ab4cf9af4bab1957dd42ba
Внутрішній номер закупівлі:
14178113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-17-001409-c
Замовник:
комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, ЛУЦЬК, пр-т Відродження, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Ольга +380332252589 lmkl@lmkl.lutsk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
887 263.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 436.32 UAH
Період уточнення:
17.02.2022 11:56 - 23.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2022 11:56 - 05.03.2022 00:00
Аукціон:
09.03.2022 14:04 - 09.03.2022 14:27
Період кваліфікації:
09.03.2022 14:27 - 14.03.2022 12:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Калоприймач Coloplast 17501 Прозорий №30
×
-
НК 024:2019:
31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний
Кількість
12 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
43024, Україна, Волинська область, м.Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 13
На карті
Калоприймач Coloplast 17500 непрозорий №30
×
-
НК 024:2019:
31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний
Кількість
438 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
43024, Україна, Волинська область, м.Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 13
На карті
Калоприймач Coloplast 17511 №10
×
-
НК 024:2019:
31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний
Кількість
18 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
43024, Україна, Волинська область, м.Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 13
На карті
Калоприймач Coloplast 15580 SenSura №30
×
-
НК 024:2019:
31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний
Кількість
6 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
43024, Україна, Волинська область, м.Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 13
На карті
Калоприймач Coloplast пластина 1776 №5
×
-
НК 024:2019:
31071 Клейова пластина остоми
Кількість
108 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
43024, Україна, Волинська область, м.Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 13
На карті
Калоприймач Coloplast пластина 46759 №4
×
-
НК 024:2019:
31071 Клейова пластина остоми
Кількість
45 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
43024, Україна, Волинська область, м.Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 13
На карті
Мішок Coloplast 1692 №30
×
-
НК 024:2019:
31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний
Кількість
24 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
43024, Україна, Волинська область, м.Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 13
На карті
Уропрезерватив Conveen Optima/Конвін Оптіма самоклеючий, 30 мм 22030 №30
×
-
НК 024:2019:
34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування
Кількість
6 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
43024, Україна, Волинська область, м.Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 13
На карті
Сечоприймач Conveen 05167/5167 ножний, дренажна трубка 50 см, 750 мл, №10
×
-
НК 024:2019:
58924 Сечоприймач переносний ножний із зливним краном, нестерильний
Кількість
36 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
43024, Україна, Волинська область, м.Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ будинок 13
На карті
21804 Сечоприймач Conveen/Конвін, приліжковий. об’єм 2000 мл, дренажна трубка 100 см №30
×
-
НК 024:2019:
58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний
Кількість
6 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Ремінець Conveen до ножного сечоприймача 05050 №2
×
-
НК 024:2019:
37685 Футляр персональний для носіння медичного виробу, багаторазового використання
Кількість
2 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Мішок уростомний Coloplast (Колопласт) 17477 Alterna одномпонентний відкритий прозорий об'єм 375 мл розмір для вирізання 10-55 мм №30
×
-
НК 024:2019:
31068 Мішок уростомний однокомпонентний
Кількість
12 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Уропрезерватив для дорослих 5205 Conveen (Конвін) пенільний самоклеючий 30 мм №30
×
-
НК 024:2019:
34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування
Кількість
6 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Сечоприймач Conveen 05062/5062 приліжковий, дренажна трубка 90 см, 1500 мл, №10
×
-
НК 024:2019:
58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний
Кількість
18 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Stomadress ® Плюс Однокомпонентний калоприймач (ілеостомний), непрозорий, стандартний, 19 - 64 мм №30
×
-
НК 024:2019:
31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний
Кількість
6 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Combihesive ® 2S Ілеостомний мішок, непрозорий, стандартний, 45 мм №10
×
-
НК 024:2019:
31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний
Кількість
18 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Combihesive ® 2S Stomahesive Полегшена пластина з гнучким зовнішнім краєм, 57мм №5
×
-
НК 024:2019:
31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний
Кількість
36 пакунок
Період постачання
до 31.12.2022
Сечоприймач “MEDICARE” (для дорослих; з кріпленням до стегна) (750мл)
×
-
НК 024:2019:
58923 Сечоприймач ножний переносний із зливним краном, стерильний
Кількість
180 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Катетер Нелатона “MEDICARE”, розмір Fr14
×
-
НК 024:2019:
31981 Уретральний катетер, коуд
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Катетер Нелатона “MEDICARE”, жіночий, розмір Fr12
×
-
НК 024:2019:
31981 Уретральний катетер, коуд
Кількість
1080 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП БЛЯШУК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Оскарження: 14.03.2022 12:13 - 25.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3234020068
-
Контактна особа:
Бляшук Тетяна Володимирівна 380667570512 blashyk1988@gmail.com
-
Адреса:
45602, Україна, Волинська область, село Підгайці, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТА, будинок 29
Оскарження: 14.03.2022 12:13 - 25.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
887 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
887 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.03.2022 12:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Фізична особа підприємець Струтинська Оксана Йосипівна
Оскарження: 14.03.2022 12:39 - 25.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2955311804
-
Контактна особа:
Струтинська Оксана Йосипівна 380976050546 291180-16@ukr.net
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул. Б.Хмельницького буд.253 кв.28
Оскарження: 14.03.2022 12:39 - 25.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
887 255.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
887 255.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.03.2022 12:39
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0