-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 -33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код НК 024:2019: 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; НК 024:2019: 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний;31071 Клейова пластина остоми; 31071 Клейова пластина остоми; 31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування, нестерильний; 58924 Сечоприймач ношений ножний із зливним краном, нестерильний; 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний; 37685 Виріб, що використовується для сечоприймача; 31068 Мішок уростомний однокомпонентний; 34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування, нестерильний; 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний;31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 58923 Сечоприймач ножний переносний із зливним краном, стерильний; 31981 Уретральний катетер, коуд ; 31981 Уретральний катетер, коуд )
Оголошено тендер
887 263.00
UAH
Номер:
cef534e662b342a0b33d7d884780baca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-17-001723-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, ЛУЦЬК, пр-т Відродження, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, ЛУЦЬК, пр-т Відродження, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
887 263.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 -33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (код НК 024:2019: 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; НК 024:2019: 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний;31071 Клейова пластина остоми; 31071 Клейова пластина остоми; 31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування, нестерильний; 58924 Сечоприймач ношений ножний із зливним краном, нестерильний; 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний; 37685 Виріб, що використовується для сечоприймача; 31068 Мішок уростомний однокомпонентний; 34929 Уропрезерватив для пеніса/порт при нетриманні мочі, одноразового застосування, нестерильний; 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний; 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний;31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний; 58923 Сечоприймач ножний переносний із зливним краном, стерильний; 31981 Уретральний катетер, коуд ; 31981 Уретральний катетер, коуд )
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.02.2022 10:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума887 263.00 UAH