-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з ремонту паркових лав на території Курахівської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2022-02-16-009542-b
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
234bce0cf8d84095afc0393beae39d7c
Внутрішній номер закупівлі:
14161213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-16-009542-b
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ісакова Анна 380661964818 UO_Anna_Isakova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2022 15:03 - 22.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2022 15:03 - 04.03.2022 00:00
Аукціон:
04.03.2022 12:15 - 04.03.2022 12:38
Період кваліфікації:
з 04.03.2022 12:38
Нецінові критерії:
Умови оплати 25%
Відстрочка платежу після підписання акту виконаних робіт
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписУчасник при поданні тендерної пропозиції обирає самостійно умови оплати відповідно до умов тендерної документації
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з ремонту паркових лав на території Курахівської міської територіальної громади
Кількість
151 одиниця
Період постачання
до 20.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
06c2df55efa348648d241a7478538fff
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та листа Торгово-промислової палати України від 28 лютого №2024/02.0-7.1, відповідно до пункту 1 частини 5 статті 32 Закону Замовник має право визнати тендер таким, що не відбувся, у разі, якщо здійснення закупівель стало неможливим внаслідок дії непереборної сили
Період оскарження:
21.03.2022 11:28 - 01.04.2022 01:00
Дата опублікування:
21.03.2022 11:28
Дата виконання:
21.03.2022 11:28
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СТАНДАРТ-ЕЛІТГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41821791
-
Контактна особа:
Плигін Олег 380505734965 standart.elit@gmail.com
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 23-В
Початкова пропозиція
348 999.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 999.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "БП-ВІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41870681
-
Контактна особа:
Жиронкін Олег 380504740214 be-viks@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 1, кв. 24
Початкова пропозиція
349 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0