-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з ремонту паркових лав на території Курахівської міської територіальної громади
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
1d5fdcab5f6c46c3a6824f5e762dc1e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-16-010817-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з ремонту паркових лав на території Курахівської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.02.2022 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 000.00 UAH