-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015 - 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів)»
Тендер Prozorro UA-2022-02-16-001885-c
Торги не відбулися
258 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 292.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 292.00 UAH
Номер:
b8d53563bbac4a05b3ff16606dee1a19
Внутрішній номер закупівлі:
14158377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-16-001885-c
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чапельська Софія Тарасівна +380322610609 Lv_vbsrz@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
258 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 292.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2022 14:04 - 22.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2022 14:04 - 04.03.2022 00:00
Аукціон:
з 04.03.2022 13:40
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015 - 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
70000, Україна, Львівська область, м.Львів, за місцем розташування об'єктів Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Управління поліції охорони у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108887
-
Контактна особа:
Наливайко Лілія Анатоліївна +380669796866 tenderupolviv@gmail.com
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Липинського, 44
Початкова пропозиція
198 810.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 810.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0