• Відкриті торги
  • КЕП

«ДК 021:2015 - 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів)»

Оголошено тендер

258 400.00 UAH
Номер: 797b5e457c5243b890240221e8f37411
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-16-000849-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Головне управління ДМС України у Львівській області
Замовник: Головне управління ДМС України у Львівській області
Очікувана вартість: 258 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «ДК 021:2015 - 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів)»
Примітки: Місцезнаходження замовника: 79007, Львівська обл., м.Львів, вул. Січових Стрільців 11; код ЄДРПОУ 37831493.; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.02.2022 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«ДК 021:2015 - 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів)»
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума258 400.00 UAH