-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дезинфекційні засоби
Тендер Prozorro UA-2022-02-16-002531-b
Торги не відбулися
4 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41.00 UAH
мін. крок: 1% або 41.00 UAH
Номер:
ca21b28e8a604d65b64efddb41fa0fa9
Внутрішній номер закупівлі:
14150660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-16-002531-b
Замовник:
Комунальне підприємство "4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999678
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Залізна, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Олеся Павлівна +380532637472 poltava4mkl_info@ukr.net https://poltava4mkl.itmed.org
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2022 10:37 - 22.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2022 10:37 - 04.03.2022 00:00
Аукціон:
з 04.03.2022 12:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за товари, які надані Постачальником, проводиться за фактом поставки у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань на розрахунковий рахунок Замовника, але не пізніше 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дня підписання видаткової накладної шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аеродизін (1л)
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
АХД 2000 експрес (серветки)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022