-
Відкриті торги
-
КЕП
Дезинфекційні засоби
Оголошено тендер
4 100.00
UAH
Номер:
7c2a9e1579974a7583f38ee4e7d463db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-16-000638-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999678
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Залізна, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999678
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Залізна, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дезинфекційні засоби
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
16.02.2022 10:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 100.00 UAH