• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

79710000-4 - Охоронні послуги

Торги не відбулися

135 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 675.00 UAH
Номер: ce1dd57a043041e8af3f46a01ddcc228
Внутрішній номер закупівлі: 14145460
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-15-012830-b   
Замовник: КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ І.М.ПІДДУБНОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Валерія Глинська +380983918012 intmakarenka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 135 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 675.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 4 050.00 UAH
Період уточнення: 15.02.2022 19:23 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 15.02.2022 19:23 - 03.03.2022 08:00
Аукціон: з 04.03.2022 14:08
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.04.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 39621, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. 3-х Космонавтів 2, Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І. М. Піддубного Полтавської обласної ради На карті