-
Відкриті торги
-
КЕП
79710000-4 - Охоронні послуги
Оголошено тендер
135 000.00
UAH
Номер:
6fe36321716d4d2b82b0cf2e5b4f3ba5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-15-012860-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ І.М.ПІДДУБНОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22531241
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ І.М.ПІДДУБНОГО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22531241
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. 3-х Космонавтів, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
79710000-4 - Охоронні послуги
Примітки:
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.02.2022 19:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума135 000.00 UAH