• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності

кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 1 168 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 1 168 робочих днів

880 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 808.00 UAH
Номер: cc673d5488554138a8573255c035f7e9
Внутрішній номер закупівлі: 14105690
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-14-000657-c   
Замовник: Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Єременко Марина Вікторівна 0669439647 dmit.opni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 880 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 808.00 UAH
Період уточнення: 14.02.2022 10:45 - 20.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 14.02.2022 10:45 - 02.03.2022 09:00
Аукціон: 03.03.2022 14:08 - 03.03.2022 14:31
Період кваліфікації: з 03.03.2022 14:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кефір 2,5% жирності
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 25200 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 93540, Україна, Луганська область, Дмитрівка, вул.Центральна, 32 а На карті
сметана 15% жирності
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 2080 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 93540, Україна, Луганська область, Дмитрівка, вул.Центральна, 32 а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СМОВЖ ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
Початкова пропозиція 790 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
790 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0
ФОП "БУГАЙОВ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ"
Початкова пропозиція 861 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
861 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 34
Скарги 0