-
Відкриті торги
-
КЕП
кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності
Оголошено тендер
880 800.00
UAH
Номер:
f01ba5c2cda44be0988bd5e5f3bac3c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-14-001226-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190107
-
Адреса:
93540, Україна, Луганська область, ДМИТРІВКА, вул.Центральна,32а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190107
-
Адреса:
93540, Україна, Луганська область, ДМИТРІВКА, вул.Центральна,32а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
880 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності
Примітки:
кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.02.2022 10:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума880 800.00 UAH