• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Молочні продукти різні - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 15550000-8 (Сметана, натуральний йогурт)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи,що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.

Завершена

210 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 100.00 UAH
Номер: 00b176741d50446bac48edf09a821c30
Внутрішній номер закупівлі: 14073923
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-10-013326-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Микитюк Віталій Вікторович +380385020601 sn_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 100.00 UAH
Період уточнення: 10.02.2022 16:46 - 18.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 10.02.2022 16:46 - 28.02.2022 17:00
Аукціон: 01.03.2022 15:34 - 01.03.2022 15:57
Період кваліфікації: 01.03.2022 15:57 - 02.03.2022 11:23
Період завантаження договору: 02.03.2022 11:23 - 22.03.2022 11:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сметана
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 1077 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 31400, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, селище міського типу Стара Синява, вулиця Грушевського, будинок 21 На карті
Натуральний йогурт
Код ДК 021:2015: 15551310-1 Натуральний йогурт
Кількість 900 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 31400, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, селище міського типу Стара Синява, вулиця Грушевського, будинок 21 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Деражнянський молочний завод"

Оскарження: 02.03.2022 11:23 - 13.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 184 392.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 392.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2022 11:23
Відповіді на вимоги 10
Документи 52
Скарги 0
ФОП Мохнюк Сергій Миколайович
Початкова пропозиція 187 357.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
187 357.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 9284fcaea5c44abd97cc0d6f4dbcf512
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-10-013326-b-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Деражнянський молочний завод"
Номер договору: 16С
Сума договору: 184 392.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 153 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 16.03.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 16С.pdf
pdf
Додаткова 1 16С.pdf
pdf
Дод2с.pdf
p7s
sign.p7s