• Відкриті торги
  • КЕП

Молочні продукти різні - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 15550000-8 (Сметана, натуральний йогурт)

184 392.00 UAH з ПДВ
Номер: 9284fcaea5c44abd97cc0d6f4dbcf512
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-10-013326-b-c1
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Деражнянський молочний завод"
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Номер договору: 16С
Дата підписання: 16.03.2022 00:00
Період дії договору: 16.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 184 392.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 732.00 UAH)
Оплачено: 184 392.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 732.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сметана
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 1077 кг
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 31400, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, селище міського типу Стара Синява, вулиця Грушевського, будинок 21 На карті
Натуральний йогурт
Код ДК 021:2015: 15551310-1 Натуральний йогурт
Кількість 900 кг
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 31400, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, селище міського типу Стара Синява, вулиця Грушевського, будинок 21 На карті

Внесені зміни

    Номер: 9fc8794549124eb193cd92923c62241d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна банківських реквізитів
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 16.09.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Договір 16С.pdf
pdf
Додаткова 1 16С.pdf
    Номер: 83c2d02d7b814df6ad4d60de3ca8396b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 09.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод2с.pdf