-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (медичні препарати)
Тендер Prozorro UA-2022-02-10-000572-b
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 1 169 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 1 169 робочих днів
389 271.99
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 892.72 UAH
мін. крок: 1% або 3 892.72 UAH
Номер:
960282b518e949d3a5f35b1af42cbbbe
Внутрішній номер закупівлі:
14052419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-10-000572-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Жолондковська +380952293338 chapl_crb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
389 271.99 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 892.72 UAH
Період уточнення:
10.02.2022 08:53 - 16.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2022 08:53 - 26.02.2022 09:45
Аукціон:
28.02.2022 12:57 - 28.02.2022 13:20
Період кваліфікації:
з 28.02.2022 13:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
'ЦИПРОФЛОКСАЦИН Розчин для інфузій 0.2% по 100 мл у пляшках
×
-
МНН:
ciprofloxacin Ciprofloxacin
Кількість
120 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
'МЕТРОНІДАЗОЛ Розчин для інфузій 0,5 % по 100 мл у пляшках
×
-
МНН:
metronidazole Metronidazole
Кількість
600 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
'НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН 0.9% Розчин для інфузій 0,9 % по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
4000 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
'ГЛЮКОЗИ РОЗЧИН 5 % ДЛЯ ІНФУЗІЙ. Розчин для інфузій 5 % по 200 мл у контейнерах
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
700 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
'НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН 0.9% Розчин для інфузій 0,9 % по 100 мл у контейнерах
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
5000 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
'АНАЛЬГІН Розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл по 2 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
'РЕОСОРБІЛАКТ® Розчин для інфузій по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
400 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
'РІНГЕРА ЛАКТАТ РОЗЧИН Розчин для інфузій по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
300 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
'НАТРІЮ ГІДРОКАРБОНАТ. Розчин для інфузій, 40 мг/мл по 100 мл у пляшках
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
Кількість
150 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
НАТРІЮ ГІДРОКАРБОНАТ Розчин для інфузій, 40 мг/мл по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
Кількість
150 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
'ОФЛОКСАЦИН Розчин для інфузій 0,2% по 100 мл у пляшках у пачці
×
-
МНН:
ofloxacin Ofloxacin
Кількість
300 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
РЕОПОЛІГЛЮКІН Розчин для інфузій 200мл
×
-
МНН:
dextran Dextran
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
ЛЕВОФЛОКСАЦИН р-р д/инф. 5мг/мл 100мл N1 фл.пп.в/уп.
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
Кількість
400 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
КАЛіЮ ХЛОРИД 7,5%; р-н для інф.по 20,0 мл у флаконі
×
-
МНН:
potassium chloride Potassium chloride
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Сангера р-р д/ин.100мг/мл 5мл апм.N5(5х1) блист.в/уп
×
-
МНН:
tranexamic acid Tranexamic acid
Кількість
80 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Гекодез Розчин для інфузій, 60 мг/мл (6 %) по 500 мл у флаконах № 1
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
ЦЕФТРіАКСОН Порошок для приготування розчину для ін`єкцій по 1000 мг у флаконах № 1
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
4000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
МАННІТ Розчин для інфузій 15% 200мл
×
-
МНН:
mannitol Mannitol
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, селище міського типу Чаплинка, вулиця Космонавтів, будинок 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " Медичний центр "М.Т.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
21633086
-
Контактна особа:
Заряєва Юлія В'ячеславівна 0504403910 YULIIA.ZARIAIEVA@UF.UA
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, вул. Миколи Амосова, 10
Початкова пропозиція
344 037.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
344 037.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "СОЦФАРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41910975
-
Контактна особа:
Андрій Завалко +380667720864 farmat.apteka3@gmail.com
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 15А/5
Початкова пропозиція
388 265.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
388 265.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0