-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (медичні препарати)
Оголошено тендер
389 271.99
UAH
Номер:
a1c069e0a761438ba1dbe89da7fcc36f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-10-000400-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
389 271.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні (медичні препарати)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
10.02.2022 08:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
'ЦИПРОФЛОКСАЦИН Розчин для інфузій 0.2% по 100 мл у пляшках
×
-
МНН:
ciprofloxacin Ciprofloxacin
Кількість
120 Флакон
Період постачання
(не задано)
'МЕТРОНІДАЗОЛ Розчин для інфузій 0,5 % по 100 мл у пляшках
×
-
МНН:
metronidazole Metronidazole
Кількість
600 Флакон
Період постачання
(не задано)
'НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН 0.9% Розчин для інфузій 0,9 % по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
4000 Флакон
Період постачання
(не задано)
'ГЛЮКОЗИ РОЗЧИН 5 % ДЛЯ ІНФУЗІЙ. Розчин для інфузій 5 % по 200 мл у контейнерах
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
700 Флакон
Період постачання
(не задано)
'НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН 0.9% Розчин для інфузій 0,9 % по 100 мл у контейнерах
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
5000 Флакон
Період постачання
(не задано)
'АНАЛЬГІН Розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл по 2 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
Кількість
500 упаковка
Період постачання
(не задано)
'РЕОСОРБІЛАКТ® Розчин для інфузій по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
400 Флакон
Період постачання
(не задано)
'РІНГЕРА ЛАКТАТ РОЗЧИН Розчин для інфузій по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
300 Флакон
Період постачання
(не задано)
'НАТРІЮ ГІДРОКАРБОНАТ. Розчин для інфузій, 40 мг/мл по 100 мл у пляшках
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
Кількість
150 Флакон
Період постачання
(не задано)
НАТРІЮ ГІДРОКАРБОНАТ Розчин для інфузій, 40 мг/мл по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
Кількість
150 Флакон
Період постачання
(не задано)
'ОФЛОКСАЦИН Розчин для інфузій 0,2% по 100 мл у пляшках у пачці
×
-
МНН:
ofloxacin Ofloxacin
Кількість
300 Флакон
Період постачання
(не задано)
РЕОПОЛІГЛЮКІН Розчин для інфузій 200мл
×
-
МНН:
dextran Dextran
Кількість
30 Флакон
Період постачання
(не задано)
ЛЕВОФЛОКСАЦИН р-р д/инф. 5мг/мл 100мл N1 фл.пп.в/уп.
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
Кількість
400 Флакон
Період постачання
(не задано)
КАЛіЮ ХЛОРИД 7,5%; р-н для інф.по 20,0 мл у флаконі
×
-
МНН:
potassium chloride Potassium chloride
Кількість
50 Флакон
Період постачання
(не задано)
Сангера р-р д/ин.100мг/мл 5мл апм.N5(5х1) блист.в/уп
×
-
МНН:
tranexamic acid Tranexamic acid
Кількість
80 упаковка
Період постачання
(не задано)
Гекодез Розчин для інфузій, 60 мг/мл (6 %) по 500 мл у флаконах № 1
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
Кількість
30 Флакон
Період постачання
(не задано)
ЦЕФТРіАКСОН Порошок для приготування розчину для ін`єкцій по 1000 мг у флаконах № 1
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
4000 упаковка
Період постачання
(не задано)
МАННІТ Розчин для інфузій 15% 200мл
×
-
МНН:
mannitol Mannitol
Кількість
20 Флакон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума389 271.99 UAH