-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (графічні станції)
Тендер Prozorro UA-2017-11-03-000446-b
графічні станції
Завершена
1 629 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 146.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 146.80 UAH
Номер:
51bfbfb73ea54059a0b443c2cf918311
Внутрішній номер закупівлі:
1405054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-03-000446-b
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Юлія Анатоліївна +380445314859 tender_1@knteu.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 629 360.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 146.80 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2017 15:04 - 10.11.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2017 15:04 - 20.11.2017 16:00
Аукціон:
21.11.2017 11:51 - 21.11.2017 12:12
Період кваліфікації:
21.11.2017 12:12 - 22.11.2017 14:11
Період завантаження договору:
21.11.2017 12:12 - 11.12.2017 12:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
графічні станції
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 20.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
Оскарження: 21.11.2017 12:12 - 03.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39396481
-
Контактна особа:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН" (044)5012100 corp_tender@navigator.ua http://navigator.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд 14/2
Оскарження: 21.11.2017 12:12 - 03.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 620 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 602 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2017 14:11
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39469334
-
Контактна особа:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп" 050-208-23-13 tender@amintegrator.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київська обл., Київ, вул. Братська, 6, оф. 305
Початкова пропозиція
1 628 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 610 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
54fce481235f4b42aa510bb1030e8d4d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-03-000446-b-a1
Постачальник:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39396481
-
Контактна особа:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН" (044)5012100 corp_tender@navigator.ua http://navigator.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд 14/2
Номер договору:
1077
Сума договору:
1 602 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 28.12.2017 00:00
Дата підписання:
05.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний