-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (графічні станції)
графічні станції
1 602 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
54fce481235f4b42aa510bb1030e8d4d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-03-000446-b-a1
Постачальник:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39396481
-
Контактна особа:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН" (044)5012100 corp_tender@navigator.ua http://navigator.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд 14/2
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
графічні станції
Номер договору:
1077
Дата підписання:
05.12.2017 00:00
Період дії договору:
до 28.12.2017 00:00
Сума договору:
1 602 720.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 602 720.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
графічні станції
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 20.12.2017