-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реалізація комплексу заходів (практичні семінари, конференції тощо, в тому числі он-лайн) з метою підвищення якості надання туристичних послуг та рівня безпеки перебування гостей і мешканців у місті Києві в рамках «Академії гостинності» - за кодом СРV за ДК 021:2015 80520000-5 Навчальні засоби
Тендер Prozorro UA-2022-02-09-010710-b
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 1 166 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 1 166 робочих днів
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Номер:
6248397961f6436681e91ea8dbf45346
Внутрішній номер закупівлі:
14042291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-09-010710-b
Замовник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 12, літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдаєнко Оксана Павлівна 380443667003 kyivtourism@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 600.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2022 14:50 - 15.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2022 14:50 - 25.02.2022 12:00
Аукціон:
28.02.2022 14:29 - 28.02.2022 14:58
Період кваліфікації:
з 28.02.2022 14:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані Послуги здійснюються на підставі статті 49 Бюджетного кодексу України. Оплата наданих Послуг здійснюється у національній грошовій одиниці на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі Акту приймання – передачі наданих Послуг протягом 10 (десяти) банківських днів після підписання Акту, за умови отримання Замовником відповідного бюджетного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реалізація комплексу заходів (практичні семінари, конференції тощо, в тому числі он-лайн) з метою підвищення якості надання туристичних послуг та рівня безпеки перебування гостей і мешканців у місті Києві в рамках «Академії гостинності»
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.05.2022 - 31.08.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Громадська спілка "Всеукраїнська асоціація гідів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40497218
-
Контактна особа:
Гаврилова Яніна 380509216727 tourguidesua@gmail.com
-
Адреса:
02192, Україна, Київська область, Київ, Бойченко, будинок 16, квартира 48
Початкова пропозиція
352 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
338 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
ФОП ПАНЧЕНКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2918819265
-
Контактна особа:
Оксана Панченко 380504429916 oksana.adventa@gmail.com
-
Адреса:
02221, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ МАЯКОВСЬКОГО, будинок 26-Б, квартира 19
Початкова пропозиція
459 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРАНАТ ІВЕНТ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42754915
-
Контактна особа:
Кактиш Алла 380973307156 GRANATIVENT@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4, ДЦ, офіс 428
Початкова пропозиція
409 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
409 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0