-
Відкриті торги
-
КЕП
Реалізація комплексу заходів (практичні семінари, конференції тощо, в тому числі он-лайн) з метою підвищення якості надання туристичних послуг та рівня безпеки перебування гостей і мешканців у місті Києві в рамках «Академії гостинності» - за кодом СРV за ДК 021:2015 80520000-5 Навчальні засоби
Оголошено тендер
460 000.00
UAH
Номер:
16ab207fa38943bb95d044b2d2da43d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-18-004482-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 12, літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 12, літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реалізація комплексу заходів (практичні семінари, конференції тощо, в тому числі он-лайн) з метою підвищення якості надання туристичних послуг та рівня безпеки перебування гостей і мешканців у місті Києві в рамках «Академії гостинності» - за кодом СРV за ДК 021:2015 80520000-5 Навчальні засоби
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засоби
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
18.01.2022 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума460 000.00 UAH