-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ЛОТ № 1 – 33621100-0 - Протитромбозні засоби; ЛОТ № 2 - 33651000-8 – Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; ЛОТ № 3 – 33690000-3 – Лікарські засоби різні; ЛОТ № 4 – 33610000-9 – Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; ЛОТ № 5 – 33631600-8 – Антисептичні та дезінфекційні засоби
Тендер Prozorro UA-2022-02-09-001834-c
Торги не відбулися
173 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 10.00 UAH
мін. крок: 0% або 10.00 UAH
Номер:
9b6486e6ed7f4417b50310ae10c7de3b
Внутрішній номер закупівлі:
14039528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-09-001834-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992854
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гогіна Валентина Володимирівна +380613823665 kamenkahospital@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
173 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2022 13:55 - 15.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2022 13:55 - 25.02.2022 14:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴22 200.00 Протитромбозні засоби
- Лот №2 ₴52 000.00 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини
- Лот №3 ₴69 000.00 Лікарські засоби різні
- Лот №4 ₴27 800.00 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
- Лот №5 ₴2 000.00 Антисептичні та дезінфекційні засоби