-
Відкриті торги
-
КЕП
ЛОТ № 1 – 33621100-0 - Протитромбозні засоби; ЛОТ № 2 - 33651000-8 – Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; ЛОТ № 3 – 33690000-3 – Лікарські засоби різні; ЛОТ № 4 – 33610000-9 – Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; ЛОТ № 5 – 33631600-8 – Антисептичні та дезінфекційні засоби
Оголошено тендер
173 000.00
UAH
Номер:
dddb0b40fd0b48609c6be3326165ed9a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-09-001751-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992854
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992854
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
173 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЛОТ № 1 – 33621100-0 - Протитромбозні засоби; ЛОТ № 2 - 33651000-8 – Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; ЛОТ № 3 – 33690000-3 – Лікарські засоби різні; ЛОТ № 4 – 33610000-9 – Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; ЛОТ № 5 – 33631600-8 – Антисептичні та дезінфекційні засоби
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.02.2022 13:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума173 000.00 UAH