-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 19210000-1 Натуральні тканини (Полотно неткане).
Тендер Prozorro UA-2022-02-08-009942-b
Торги не відбулися
17 010.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 170.00 UAH
мін. крок: 1% або 170.00 UAH
Номер:
ea927d9229c54e3fade3b9e2a9809aae
Внутрішній номер закупівлі:
14015584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-08-009942-b
Замовник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПЛОЩА ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анохін Олександр 380432632257 vn.transpribor@ukr.net http://www.vtranspribor.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 010.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
170.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2022 14:22 - 14.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2022 14:22 - 24.02.2022 16:00
Аукціон:
з 25.02.2022 13:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати: протягом 45 (сорока пя’ти) банківських днів з моменту отримання Товару Покупцем, при умові прийняття товару за кількістю і якістю, але не раніше реєстрації податкової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Полотно неткане
Кількість
1050 метри
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОГРЕС-ПРОФІТКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39825619
-
Контактна особа:
Анна Черномаз +380932437774 profitkom2021@gmail.com
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЖУЙКА, будинок 3
Початкова пропозиція
16 254.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
16 254.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0