-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 19210000-1 Натуральні тканини (Полотно неткане).
Оголошено тендер
17 010.00
UAH
Номер:
36265f2adef04d07885a0cf542c04a90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-08-010230-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПЛОЩА ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПЛОЩА ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 010.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 19210000-1 Натуральні тканини (Полотно неткане).
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканини
Дата опублікування:
08.02.2022 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 010.00 UAH