• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангасіус»)

Торги не відбулися

1 035 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 175.00 UAH
Номер: ebd125183ed248338e38dbd6bb2d357b
Внутрішній номер закупівлі: 14014608
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-08-009203-b   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
Контактна особа: Андрій Заплитнюк +380974513286 andriizaplytniuk@ukr.net http://hmilnyk-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 035 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 175.00 UAH
Період уточнення: 08.02.2022 13:57 - 14.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 08.02.2022 13:57 - 24.02.2022 00:00
Аукціон: з 24.02.2022 12:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба заморожена «Хек» (без голови)
Код ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена риба
Кількість 10000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Філе риби «Пангасіус»
Код ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена риба
Кількість 1000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КІРГАН ГАЛИНА АНДРІЇВНА"
Початкова пропозиція 1 030 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 030 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 75
Скарги 0