• Відкриті торги
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангасіус»)

Оголошено тендер

1 035 000.00 UAH
Номер: 23be783d89ba4a65849f74f3d3e165a6
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-08-009192-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради
Очікувана вартість: 1 035 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангасіус»)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 08.02.2022 13:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 035 000.00 UAH