-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (комп’ютери)
Тендер Prozorro UA-2017-10-27-000040-a
комп’ютери
Завершена
1 524 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 621.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 621.20 UAH
Номер:
d10ba84088a949659260dc0ecc67404e
Внутрішній номер закупівлі:
1398357
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-27-000040-a
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Юлія Анатоліївна +380445314859 tender_1@knteu.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 524 240.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 621.20 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
27.10.2017 16:26 - 03.11.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2017 16:26 - 13.11.2017 16:00
Аукціон:
14.11.2017 14:11 - 14.11.2017 14:32
Період кваліфікації:
14.11.2017 14:32 - 17.11.2017 16:27
Період завантаження договору:
14.11.2017 14:32 - 04.12.2017 14:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комп’ютери
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 18.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
Оскарження: 14.11.2017 14:32 - 28.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39396481
-
Контактна особа:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН" (044)5012100 corp_tender@navigator.ua http://navigator.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд 14/2
Оскарження: 14.11.2017 14:32 - 28.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 519 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 519 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.11.2017 16:27
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40955533
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ" +380981728307 Distri.Envite@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04116, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СТАРО-КИЇВСЬКА, будинок 8/12
Початкова пропозиція
1 522 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 522 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
a2d28a047f954de7b9a71af8c876a2e5
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-27-000040-a-a1
Постачальник:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39396481
-
Контактна особа:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН" (044)5012100 corp_tender@navigator.ua http://navigator.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд 14/2
Номер договору:
1061
Сума договору:
1 519 560.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 28.12.2017 00:00
Дата підписання:
04.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний