-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (комп’ютери)
комп’ютери
1 519 560.00
UAH з ПДВ
Номер:
a2d28a047f954de7b9a71af8c876a2e5
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-27-000040-a-a1
Постачальник:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39396481
-
Контактна особа:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН" (044)5012100 corp_tender@navigator.ua http://navigator.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд 14/2
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
комп’ютери
Номер договору:
1061
Дата підписання:
04.12.2017 00:00
Період дії договору:
до 28.12.2017 00:00
Сума договору:
1 519 560.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 519 560.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комп’ютери
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 18.12.2017