-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг розподілу)
Тендер Prozorro UA-2022-02-07-001705-b
Торги не відбулися
353 221.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 766.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 766.11 UAH
Номер:
c8c0a1c4778a4ca1a2c8d9cc8236d0e7
Внутрішній номер закупівлі:
13980560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-07-001705-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПРИАЗОВСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41435409
-
Адреса:
87501, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Грибоєдова, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Федина +380979283094 kpik.fedyna@mariupolrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
353 221.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 766.11 UAH
Період уточнення:
07.02.2022 09:58 - 13.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2022 09:58 - 23.02.2022 09:51
Аукціон:
з 24.02.2022 13:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг розподілу)
Кількість
64222 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39587271
-
Контактна особа:
Гончарова Леся Вікторівна 380503335404,380612804968 Lesya.Goncharova@zpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Волгоградська, буд.26-А
Початкова пропозиція
292 210.10 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
292 210.10 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0