-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг розподілу)
Оголошено тендер
353 221.00
UAH
Номер:
a4ca0acc482b4364b7c0fc1a354e6a61
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-07-001428-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПРИАЗОВСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41435409
-
Адреса:
87501, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Грибоєдова, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПРИАЗОВСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41435409
-
Адреса:
87501, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Грибоєдова, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
353 221.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг розподілу)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
07.02.2022 09:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума353 221.00 UAH