-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молочні продукти
Тендер Prozorro UA-2022-02-03-012819-b
Більш детальна інформація в тендерній документації. Проект договору в тендерній документації.
Торги не відбулися
72 046.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 720.47 UAH
мін. крок: 1% або 720.47 UAH
Номер:
b90243ae8ff340659f8f6632efc6ab26
Внутрішній номер закупівлі:
13949749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-03-012819-b
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Антоніна Лукасевич +380443096906 antonina_lukasevich@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
72 046.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
720.47 UAH
Період уточнення:
03.02.2022 16:34 - 09.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2022 16:34 - 19.02.2022 18:00
Аукціон:
з 21.02.2022 13:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 30 (тридцятий) банківський день з дати реєстрації податкової накладної, оформленої у відповідності до вимог чинного законодавства України та у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для платників ПДВ). Оплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 30 (тридцятий) банківський день після дати поставки партії ТОВАРУ, у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для неплатників ПДВ).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сметана
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кефір
Кількість
4230 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Йогурт
Кількість
1830 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації