• Відкриті торги
  • КЕП

Молочні продукти

Оголошено тендер

86 455.80 UAH
Номер: 815a1db90e1d4cc08165bab43514a502
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-03-013153-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 86 455.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Молочні продукти
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Дата опублікування: 03.02.2022 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума86 455.80 UAH